Oferta ZUE za 61,8 mln zł netto najkorzystniejsza na prace w Dąbrowie Górniczej

Oferta ZUE o wartości 61,8 mln zł netto (76 mln zł brutto) została ponownie uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym na wykonanie zadania pn. „Przebudowa torowiska tramwajowego w ciągu ul. Sobieskiego i ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej, od Pętli KWK Paryż do Al. Róż” – zadanie nr 2.5 w ramach Projektu pn.: „Zintegrowany Projekt modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego – etap II”, podała spółka.

Zamawiający to Gmina Dąbrowa Górnicza oraz spółka Tramwaje Śląskie.

„Spółka informowała o wcześniejszym unieważnieniu czynności wyboru oferty ZUE w Przetargu w raporcie bieżącym nr 39/2021 z dnia 15 grudnia 2021 r. Wartość netto złożonej przez ZUE oferty: 61,8 mln zł. Wartość brutto złożonej przez ZUE oferty: 76 mln zł. Termin realizacji zadania: grudzień 2022 r.” – czytamy w komunikacie.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. Skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 901 mln zł w 2020 r.

Źródło: ISBnews

Artykuł Oferta ZUE za 61,8 mln zł netto najkorzystniejsza na prace w Dąbrowie Górniczej pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *