Pointpack ma porozumienie dot. obsługi przesyłek w sieciach Grupy Eurocash

Pointpack, General Logistics System Poland oraz Eurocash zawarły trójstronne porozumienie dotyczące współpracy w zakresie obsługi przesyłek dostarczanych do sklepów (franczyzowych i własnych) działających w ramach sieci handlowych, których organizatorami są spółki należące do Grupy Eurocash, podał Pointpack.

„Umowa dotyczy możliwości współpracy w zakresie obsługi przesyłek dostarczanych przez General Logistics System Poland Sp. z o.o. do sklepów prowadzonych przez franszyzobiorców Eurocash S.A. oraz sklepów własnych, działających w ramach sieci handlowych, których organizatorami są spółki należące do Grupy Eurocash” – czytamy w komunikacie.

Warunki umowy nie odbiegają od zawieranych przez Pointpack umów o świadczenie usług obsługi przesyłek oraz warunków występujących na rynku usług kurierskich w obszarze pierwszej i ostatniej mili procesu logistycznego, podano także.

Pointpack jest partnerem technologicznym budującym rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej. Technologia Pointpack to aplikacje integrujące systemy kasowe, kasy fiskalne oraz urządzenia przykasowe i nadawczo-odbiorcze w sieciach i punktach handlowych. Spółka jest notowana na NewConnect.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ok. 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

Źródło: ISBnews

Artykuł Pointpack ma porozumienie dot. obsługi przesyłek w sieciach Grupy Eurocash pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *