Zakończenie postępowania UOKiK przeciw Benefit Systems przesunięte

Benefit Systems otrzymał postanowienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), na mocy którego nowy przewidywany termin zakończenia postępowania antymonopolowego przeciw spółce przewidziano na 31 grudnia 2021 r., podała spółka. Poprzednio, w maju br., termin został przesunięty na 29 października br.

„Zarząd Benefit Systems S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że otrzymał postanowienie prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na mocy którego nowy przewidywany termin zakończenia postępowania antymonopolowego przewidziano na dzień 31 grudnia 2021 r. Prezes Urzędu wskazał, że z uwagi na m. in. złożony charakter postępowania zakończenie postępowania na obecnym etapie nie jest możliwe” – czytamy w komunikacie.

W grudniu 2020 roku spółka poinformowała, że otrzymała postanowienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), na mocy którego nowy przewidywany termin zakończenia postępowania antymonopolowego przewidziano na 29 maja 2021 r.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

Źródło: ISBnews

Artykuł Zakończenie postępowania UOKiK przeciw Benefit Systems przesunięte pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.