XTB Konferencja WallStreet 28 – święto inwestorów w Karpaczu

W dniach 7-9 czerwca 2024 roku odbędzie się 28 edycja Konferencji WallStreet – spotkanie inwestorów indywidualnych i przedsiębiorców w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a drugi rok z rzędu współorganizatorem konferencji jest Klub Przedsiębiorczości. Portal inwestycje.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja Wallstreet to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie inwestorów i przedsiębiorców w Polsce i Europie Środkowej. Wydarzenie realizowane jest cyklicznie już od 1997 roku i rokrocznie przyciąga ponad tysiąc uczestników!

Przez 3 dni inwestorzy, przedsiębiorcy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji tworzących polski rynek kapitałowy dyskutować będą o jego aktualnej kondycji i perspektywach rozwoju. Jak zwykle, nie zabraknie też solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.

Doroczna konferencja WallStreet to spotkanie inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, przedstawicieli spółek i instytucji tworzących rynek kapitałowy czy też funduszy inwestycyjnych. Poza solidną dawką wiedzy na temat inwestowania i prowadzenia biznesu, WallStreet dostarcza także wiele możliwości do nawiązania kontaktów.

Przez trzy dni, w jednym miejscu zgromadzi się ponad 1500 inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju. 

W trakcie weekendu:

  • zdobędziesz nową, praktyczną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w Twoim biznesie i w Twoich kolejnych inwestycjach
  • poznasz osobiście przedstawicieli czołowych polskich spółek giełdowych, przedstawicieli biur maklerskich, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych.
  • nawiążesz nowe relacje biznesowe oraz kontakty prywatne z inwestorami i przedsiębiorcami, a może nawet spotkasz starych znajomych,
  • weźmiesz udział w licznych atrakcjach dodatkowych, takich jak: uroczysta gala w piątek, połączona z koncertem muzycznym Margaret. Gala będzie połączona z wręczeniem nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego. W sobotni wieczór czeka na Ciebie impreza kolacja z występem Teatru Improkracja oraz atrakcja-niespodzianka. W czasie wolnym możesz skorzystać z hotelowych atrakcji, pakietów SPA i uroków Karpacza. Nastaw się na wyjątkową mieszankę wiedzy, nowych kontaktów i świetnej zabawy u podnóża gór.
  • wesprzesz akcje charytatywne: mecz sędziowany przez samego Szymona Marciniaka, jednego z najlepszych sędziów piłkarskich świata; nocny turniej koszówki, w którym weźmie udział Andrzej Adamek, wielokrotny Mistrz Polski i reprezentant Polski; poranny jogging oraz coffee ride po Karkonoszach, który poprowadzi wicemistrz olimpijski Andrzej Sypytkowski razem z Maciejem Bodnarem, wielokrotnym Mistrzem Polski w jeździe na czas i zwycięzcą etapu Tour de France.

W gronie wykładowców i panelistów na XTB Konferencja WallStreet 28 znajdą się między innymi:

Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, dr hab. Katarzyna Sekścińska, Rafał Glinicki, Anna Kujawska, Paweł Szczepanik, Marek Zuber, Piotr Cieślak, Bartosz Szyma, Janusz Grabowski, Tomasz Skolimowski, Artur Wiśniewski, Przemysław Staniszewski, dr hab. Katarzyna Sekścińska, Adrian Mackiewicz, Radosław Chodkowski, Bartłomiej Krupa, Tomasz Prusek, Konrad Ryczko oraz Robert Stanilewicz, Konrad Książak oraz wielu innych ekspertów.

XTB Konferencja WallStreet 28 to praktyczna wiedza, nowe kontakty biznesowe i mnóstwo atrakcji. Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

Źródło: SII

Artykuł XTB Konferencja WallStreet 28 – święto inwestorów w Karpaczu pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *