Nowe rozwiązanie na rynku deweloperskim. Ronson Development zaprosił klientów na pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty

W dobie epidemii koronawirusa deweloperzy musieli odwołać dni otwarte na realizowanych osiedlach i znacznie ograniczyć działalność biur sprzedaży. Ale Ronson Development znalazł sposób, by zaprosić klientów na wspólne zwiedzanie jednej ze swoich flagowych inwestycji, bez narażania niczyjego zdrowia. W środę, 8 kwietnia, ekipa dewelopera zorganizowała pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty na warszawskim osiedlu Nova Królikarnia. Klienci przyjęli to rozwiązanie z dużym entuzjazmem – w relacji na żywo uczestniczyło momentami jednocześnie nawet 170 osób, a w ciągu zaledwie kilku godzin po jej zakończeniu została ona wyświetlona ponad 4 tysiące razy.

Dzięki transmisji live na fanpage’u Twoje własne M2, potencjalni nabywcy mogli wybrać się na spacer pomiędzy gotowymi budynkami, zwiedzić park przylegający do inwestycji, zajrzeć na budowę kolejnych etapów, a także na bieżąco zadawać pytania.

Próbując odnaleźć się w tej odmiennej rzeczywistości postanowiliśmy zaprosić naszych klientów na nową formułę spotkań: Wirtualne Dni Otwarte. W obecnej sytuacji trudno jest wybrać się na budowę albo do biura sprzedaży, a przecież wiele osób także teraz poszukuje własnego M. Postanowiliśmy więc, że pojawimy się z prezentacją inwestycji w domach naszych potencjalnych klientów dzięki relacji na żywo – mówi Karolina Bronszewska, marketing manager Ronson Development. – To pierwsze takie wydarzenie na polskim rynku mieszkaniowym i na pewno będziemy chcieli je powtórzyć także w innych naszych projektach. Będzie to dla klientów dobra okazja, by rozejrzeć się po osiedlach, zadać szczegółowe pytania i zobaczyć postępy w budowie – dodaje.

Domy w Novej Królikarni coraz bliżej ukończenia

Nova Królikarnia to najbardziej ekskluzywny projekt
Ronson Development, położony u podnóża Skarpy Warszawskiej. Podczas
Wirtualnego Dnia Otwartego widzowie mieli okazję zajrzeć m.in. na budowę etapu
osiedla, w skład którego wchodzi 18 segmentów o powierzchniach od 195 do 215
m2 z przestronnymi ogrodami. Zatopione w zieleni domy są połączeniem
kameralnej zabudowy ze znakomitą lokalizacją i widokiem na jezioro.

Jak wyjaśnił podczas Wirtualnego Dnia Otwartego
kierownik projektu, obecnie trwają prace wykończeniowe we wszystkich budynkach,
kończone są elewacje i rozpoczynają się nasadzenia zieleni. Do końca sierpnia
przewidywane jest oddanie domów do użytku.

Obecnie realizowany jest także IV i V etap Novej
Królikarni z odpowiednio 23 i 31 apartamentami zlokalizowanymi w kameralnych
willach miejskich.

Sprzedaż mieszkań na odległość

Wirtualny Dzień Otwarty to kolejna propozycja Ronson
Development dla klientów, którzy poszukują mieszkania w tych utrudnionych
okolicznościach.

W ostatnich tygodniach bardzo zmieniliśmy organizację naszych sił sprzedażowych. Ze względów bezpieczeństwa, nie organizujemy klasycznych dni otwartych ani nie zapraszamy klientów i potencjalnych klientów do naszych salonów sprzedaży. Zachęcamy natomiast do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez wdrożony niedawno czat online – mówi Karolina Bronszewska.

Deweloper udostępnia widoki 3D mieszkań z
propozycjami aranżacji, wirtualne spacery, a także zdjęcia i filmy z
osiedli. Klienci mają możliwość zawarcia umowy rezerwacyjnej na odległość,
poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanych dokumentów. Kancelarie
notarialne, z którymi współpracuje Ronson, wdrożyły natomiast szczególne środki
ostrożności, umożliwiając bezpieczne zawarcie umowy deweloperskiej.

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego. Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Źródło: Spółka

Artykuł Nowe rozwiązanie na rynku deweloperskim. Ronson Development zaprosił klientów na pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.