Answear zawarł umowę przejęcia ZCP Fashion Trends Group

Answear zawarł umowę przejęcia zorganizowanej części przedsiębiorstwa (ZCP) Fashion Trends Group, podała spółka.

Answear i Fashion Trends Group w wykonaniu postanowień przedwstępnej umowy nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa (ZPC) spółki Fashion Trends Group  zawarły umowę objęcia akcji, na podstawie której FTG objęła 350 000 akcji w kapitale zakładowym Answear, zaś na pokrycie akcji ZCP zawarły umowę wniesienia wkładu niepieniężnego w postaci zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki FTG, którą stanowi zespół składników materialnych i niematerialnych przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie handlu detalicznego dobrami konsumpcyjnymi za pośrednictwem sklepów internetowych, marketplace’ów i sklepów stacjonarnych prowadzonych pod markami SneakerStudio oraz PRM, podano.

„Na skutek złożenia oferty przez spółkę oraz jej przyjęcia przez FTG – FTG uzyskało uprawnienie ze 100 000 warrantów subskrypcyjnych serii B uprawniających do objęcia do 100.000 akcji spółki nowej emisji nie później niż do dnia 27 kwietnia 2033 r” – czytamy w komunikacie.

Answear.com to założony w 2011 roku e-commerce zajmujący się sprzedażą markowej odzieży, obuwia oraz akcesoriów. Sprzedaż jest zdywersyfikowana geograficznie, a żaden z rynków nie stanowi więcej niż 30% udziału w całkowitych przychodach spółki. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2021 r.

Źródło: ISBnews

Artykuł Answear zawarł umowę przejęcia ZCP Fashion Trends Group pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *