Wznowiona oferta publiczna 2,75 mln akcji Milton Essex rozpoczyna się jutro

Wznowiona oferta publiczna akcji Milton Essex będzie obejmowała 2,75 mln akcji zwykłych na okaziciela serii L, o wartości nominalnej 0,1 zł każda i rozpocznie się 30 czerwca br. od budowy księgi popytu, podała spółka.

„Na podstawie dokumentu ofertowego w ramach oferty publicznej oferowanych jest 2 750 000 akcji nowej emisji, zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 0,1 zł każda” – czytamy suplemencie nr 3 do dokumentu ofertowego, opublikowanego 2 marca br.

Zgodnie z nowym harmonogramem, budowa księgi popytu ma potrwać od 30 czerwca do 2 lipca do godz.15:00. Ustalenie ceny emisyjnej zaplanowano do 5 lipca. Zapisy potrwają od 6 do 16 lipca (do godz. 18.00) a przydział akcji odbędzie się do 21 lipca.

W połowie marca Milton Essex zawiesił ofertę publiczną akcji serii L. Debiut spółki na NewConnect był planowany na II kw. 2020 r.

Wcześniej spółka podawała, że z emisji chce pozyskać „kwotę zbliżoną, lecz niższą, niż 1 mln euro”.

Milton Essex jest spółką z sektora med-tech specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych systemów medycznych wykorzystujących sztuczną inteligencję, optoelektronikę i termodynamikę. Kluczowy produkt spółki – SkinSense przeznaczony jest do zautomatyzowanej diagnostyki odpowiedzi alergicznej tkanki skórnej i wykorzystuje najnowsze technologie do nieinwazyjnego obrazowania hiperspektralnego obejmującego swoim zakresem pasmo dalekiej podczerwieni LWIR (Long-Wave Infra-Red).

Źródło: ISBnews

Artykuł Wznowiona oferta publiczna 2,75 mln akcji Milton Essex rozpoczyna się jutro pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *