Vivid Games: Układ częściowy w ramach PPU został przyjęty jednogłośnie

Vivid Games otrzymał informację o wydaniu przez sędziego – komisarza w przyspieszonym postępowaniu układowym postanowienia (PPU) ws. przyjęcia układu częściowego zaproponowanego obligatariuszom przez spółkę, podał Vivid. Wydanie postanowienia wynika z zakończenia pisemnego głosowania nad układem. W głosowaniu pisemnym wszystkie głosy zostały oddane za przyjęciem układu.

„Układ w kształcie przyjętym w głosowaniu zakłada spłatę wierzytelności wynikających z obligacji serii A w dwunastu ratach, płatnych kwartalnie, wraz z jednoczesną wypłatą odsetek w takiej samej wysokości jak wynikająca z warunków emisji obligacji za okres od dnia uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu. Spółka zapłaci obligatariuszom również odsetki ustawowe za opóźnienie od dnia wykupu obligacji do dnia poprzedzającego dzień uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu. Wykonywanie przez emitenta układu rozpocznie się po stwierdzeniu przez Sąd prawomocności postanowienia o zatwierdzeniu układu. Spółka poinformuje osobnymi raportami o wydaniu postanowienia o zatwierdzeniu układu oraz o dacie stwierdzenia przez Sąd jego prawomocności” – czytamy w komunikacie.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit „Real Boxing”. Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

Źródło: ISBnews

Artykuł Vivid Games: Układ częściowy w ramach PPU został przyjęty jednogłośnie pochodzi z serwisu Inwestycje.pl.

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *